Kwarc i cytrynTwoja przeglądarka jest przestarzała, a Tumblr naprawdę nie działa. Pobierz dziś Chrome lub Firefox.

Kryształy kwarcowe wszystkich typów zostały wykorzystane do biżuterii, dekoracji, rzeźb i uzdrawiania od czasów starożytnych. Kwarc jest bardzo twardy i może być cięty i rzeźbiony w projekty, które utrzymują się w czasie. W celtyckich plemionach użyto kwarcu narzędzi i dodawano je jako kryształy do ​​miecza i sztyletu. Określali go jako Kamień Słoneczny. "Kwarc był używany w Europie i Afryce Północnej w podobny sposób, że na Dalekim Wschodzie użyto jadeitu. Rzymianie uważali, że jest to postać trwałego lodu, ponieważ była ciężka, chłodna w dotyku i nie topiła się.

Ten kryształ używany jest do uzdrawiania duchowego, oczyszczania narządów, stymulowania układu odpornościowego, usuwania zatorów z qi (chi), wyrównywania czakr i wyważania energii yin-yang. Żółty kwarc może być używany z jakąkolwiek czakrami, ale jest szczególnie silny z sakralnymi, splotem słonecznym i czakrami koronowymi. Używanie tego kamienia na 3. Czakrze (Solar Plexus) pomaga nam dostosować się do Boskiej woli.

Zaczynając od zimnego piekarnika, poczekaj około dwóch do ośmiu godzin, aby kryształy się obróciły. Przejście może przebiegać z nieprzezroczystego czarnego do lekko przeźroczystego brunatno-czarnego, zielonkawego żółtego, żółtego kanarka. Ten materiał zmienia się powoli, więc masz dużo czasu, aby usunąć je w żądanym kolorze. Ponownie, szklane drzwi są przydatne. Można zauważyć zmianę koloru kwarcu bez ciągłego otwierania i zamykania kuchenki, co opóźni proces.

Kolor żółty jest często związany z jasnością, szczęściem i komunikacją, a kwarc cytrynowy ma przynieść równowagę i pozytywną energię dla użytkownika. Jest to bardzo popularny i niedrogi kamień szlachetny Bardzo czyste i duże kamienie można znaleźć, nawet w rozmiarach powyżej 150 karatów. Odmiana Chatoyant, która wykazuje asterizm, jest sprzedawana jako "kwarcowy cytrynowy cytryn". Podobnie jak wszystkie kwarcowe kamienie szlachetne, kwarc cytrynowy jest uważany za bardzo wytrzymały i dlatego nadaje się do wszystkich rodzajów biżuterii.

Komentarze